מחירי ירקות בישראלאם גם אתם מצאתם את עצמכם מחפשים לא פעם מהם מחירי הירקות והפירות בישראל הגעתם למקום הנכון.

מחירון ירקות ופירות בשוק הישראלי הוא אחד מהמחירונים המשתנים והדינאמיים ביותר בשוק ולכן אנו רוצים לעשות קצת סדר בעניין זה.
 

מהם המשתנים הגורמים לשינו המחירים של הירקות והפירות?
מזג אוויר
גורם חשוב ומרכזי בישראל למחירי הירקות והפירות הוא מזג האוויר. הירקות והפירות, כל אחד בעונתו, תלויים רבות במזג האוויר המתשנה. אמנם בישראל ישנן עונות קבועות של חום וקור, אך יחד עם זאת ישנם משתנים אשר לא תמיד נלקחים בחשבון, כגון שרב קיצוני בקיץ, או סופה חזקה מאד בתקופת החורף, מה שגורם לפגיעה ניכרת בחלק מייבול הפירות והירקות וכך גם לעליית מחירים.

ביקוש והיצע
כמו בכל מוצר, גם בפירות וירקות, משתנה הביקוש וההיצע וגורם לשינוי במחירים. קרי, יכול להיות מצב של ייבול מוצלח מאד, לאחר שמזג האוויר לא הפתיע אותנו והכל התנהל קשורה, ובכל זאת, הביקוש למוצר יכול להיות קטן מהצפוי, ולכן הרבה מהייבול לא נרכש וההוצאות עליו צריכות עדיין להיות מכוסות.

איכות הפירות והירקות
אחד הגורמים החשובים, אם לא החשוב ביותר הוא איכות המוצר. כפי שלא תצפו לרכוש מכונית מסוג מרצדס במחיר של סובארו, כך לא תוכלו לצפות לרכוש פירות וירקות איכותיים, ישירות מהשדה, אשר עוברים בקרת איכות מחמירה באותו מחיר של הפירות וירקות שמגיעים מהשוק במיכלים גדולים, ללא בקרה מיוחדת.
אנשים המעדיפים לרכוש מוצרים איכותיים, ובעיקר מזון, ירקות ופירות, אשר לאיכותם יש חשיבות גבוהה לבריאותינו, בוודאי מבינים שכדאי לשלם מעט יותר בשביל המוצר.

מיסים ומדד
נקודה חשובה, אשר אינה תלויה במוכר היא המיסים אשר אנו משלמים בעד המוצר. המיסים יכולים לבוא במספר מקומות, אם זה במס הכנסה, אם זה במע"מ, ארנונה וכד'. במקרה זה יש יתרון לחנות אינטרנטית וקניית ירקות באינטרנט, מאחר ונחסך מחיר השכירות של המוכר בעבור המוכר וכמובן גם עמלות התיווך השונות אשר ישנן כאשר אתם בוחרים לקנות מחנות.

נשמח לתת גם לכם שירות ומידע בנוגע לירקות והפירות שלנו.

 

מושבניק ירקות ופירות עד הבית


מחירון ירקות